Almanca
İngilizce
İletişim Bilgileri

Guglgasse 11 / Stiege W11 / Top 2

Bize 7/24 Ulaşabilirsiniz. Arayın +43 699 1139 4962 +43 1 890 80 03
Sosyal Medya Adreslerimiz
Değerlerimiz

Neden bizimle çalışmalısınız?

Bir şeyin gerçek değeri, ancak ona çok gereksinim duyulduğu zaman iyi anlaşılır.

1

Müşterilerimizin ve iş arkadaşlarımızın beklentilerini aşmayı hedefleriz.

2

Yaratıcı tasarımlar üretir ve uygulamasını sağlayarak devam ederiz.

3

Uzman ekibimiz ile sizlere en iyi şekilde hizmet vererek, hedeflediğiniz sonuca hızlı ve etkili bir şekilde ulaşabilirsiniz.

4

Markanızın ilk çıkışından zirveye geçene kadar her aşamada onu büyütüp, farklılaştıracak, ona destek verecek pazar araştırmalarını yaparız.

5

İşinizin her anında sizlere destek vererek karşınıza çıkabilecek engelleri birlikte aşarız.
thumbnail
Takımımız

Tek başımıza çok az şey yapabiliriz; birlikte çok şey yapabiliriz.

Birbirimizle konuşarak düşüncemize meydan okuyoruz ve her zaman yeni bir şeyler öğreniyoruz. Beyin fırtınası harika fikirler üretmede büyük rol oynar. İnsanlar genellikle yalnızlıkta birçok iyi fikir bulabilirler. Ancak, onları diğer takım arkadaşları ile konuşmak daha iyi bir bakış açısı sağlayabilir ve daha iyi bir şeye dönüştürebilir. Bu süreç, bir ürün veya şirket geliştirmenin farklı aşamalarında uygulanabilir. Aslında, ekibinizle düzenli olarak beyin fırtınası yapmalısınız. Yenilikçi ve yeni proje fikirleri yaratmaya yardımcı olabilecek harika bir ekip etkinliği. Burada başarıyla beyin fırtınası yapmayı öğrenin.

Süreç

Web Tasarım Süreçlerimiz

Kapsamlı web tasarım stratejimiz, işletmeniz için mükemmel hazırlanmış bir yazılım sağlar.

Thumbnail
Adım bir

Projelendirme Aşaması

Doğru strateji, analiz ve hedeflerle oluşturulmuş bir proje, başarılı web tasarımının en önemli süreçlerinden birini oluşturur. Bu aşamada firma ve firmanın faaliyet gösterdiği sektör analizi yapılır. Ürün veya hizmetlerle ilgili resim, açıklama, teknik doküman, referans materyal ve benzeri bilgi ve belgelerin sitede nasıl yayınlanacağına karar verilir. Web sitesinin alan adı ve barındırma ihtiyaçları belirlenir. Bu web sitesi, analizlerden elde edilen bilgilere dayalı olarak tasarlanır.

Thumbnail
Adım iki

Teknoloji Seçimi

Web sitesi projelendirildikten sonra projeyi hazırlayacak platform ve teknolojiye karar verilecektir. Yazılımda hangi veritabanının kullanılacağına (mysql, mssql, oracle..) ve hangi programlama veya betik dilinin kullanılacağına (php, vue, Angular, asp.net, asp..) karar verilir.

Thumbnail
Adım üç

Tasarım Süreci

Web sitenizde kullanacağınız renk paletini, logoları, bannerları ve görsel öğeleri tasarlamak bir web tasarım projesinde en önemli adımlardan biridir. Diğer aşamalarda olduğu gibi, bu aşamadaki iddialı multimedya atölyesi sistemi, müşteri ile kararlaştırılana kadar bu aşamaya devam eder. Genellikle grafik ve web tasarımcılarımızın yönlendirmesi altında yürütülen bu süreç, müşterilerimizin fikirleri alınarak şekillenmektedir.

Thumbnail
Adım dört

Yazılım Süreci

Web sitesi içeriğinin sitede nasıl sunulacağını, hangi bilgilerin hangi ortamda saklanacağını ve ziyaretçi ile nasıl interaktif iletişim kurulacağını belirledikten sonra, yazılım süreci veri tabanının oluşturulması, admin panelini, içerik yönetim sisteminin programlaması ve kullanıcı tarafının kodlamasıyla yazılım sürecine devam edilir.

Thumbnail
Adım beş

Test Süresi

Yazılım işlemi tamamlandıktan sonra tarayıcı testi, hız testi, gerekiyorsa stres testi, sitede bozuk resim veya bozuk link kontrolü, web standartlarına uygunluğunun kontrolü, tüm ekran çözünürlüklerinde testler yapılır.

Thumbnail
Adım altı

Yayınlanma ve yayın sonrası aşamalar

Proje test ve son kontrollerini tamamlamış, uygun ve hızlı hosting ile yayına başlamıştır. Anahtar kelimeler sitede ön plana çıkarılmış, arama motorlarının mantığına göre kodlanmış ve tasarlanmış google vb.. diğer arama motorlarına kaydedilmiştir. Sitenin admin paneli ve içerik yönetimi eğitiminin ardından site müşterilerimize teslim edilir.

Bu aşamadan sonra multimedya atölyesi, web sitesi güncellemeleri, adwords, seo araştırması ve tüm sorularla sizi güncel tutacaktır.

Hadi Gelin Hemen Birlikte Çalışalım

Projeye Mi İhtiyacınız Var?

Hemen Bize Ulaşın
Chat
  • Laptop
  • Bill